Uroczysty Apel Pamięci 9 listopada 2007 roku, plac marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie

pokaż wg stopnia
nazwisko i imię
syn
urodz.
miejsce śmierci
awans. pośm.
st. strażnik Abrysiewicz Adam Aleksandra 1884 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Bacik Józef Ryszard Bernarda 1898 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Bajer Kazimierz Marcina 1903 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Bańda Franciszek Walentego 1898 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Białoskórski Jan Jerzego 1887 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Bieniowna Domicella b/d 0 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Bojczuk Władysław Marcina 1890 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Boruch Jan Wincentego 1897 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Chlebek Jerzy Jerzego 1888 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Chudzicki Stefan Tomasza 1901 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Ciążyński Wojciech Nicefor Andrzeja 1908 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Ciszkowski Edmund Stanisława 1909 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Czarnocki Stanisław Teofila 1901 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Diug Stanisław Bartłomieja 1880 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Domański Franciszek Józefa 1901 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Donotek Szczepan Wincentego 1886 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Fitrzyk Szymon Tomasza 1894 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Gajewski Roman Jakuba 1894 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Gawroński Marian Józefa 1893 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Gąszcz Franciszek Jana 1898 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Gliński Karol Kazimierza 1897 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Gronowski Zygmunt Piotra 1903 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Jarecki Jan Teodora 1892 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Jednorał Piotr Jana 1905 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Karpiec Andrzej Grzegorza 1885 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Kasperowicz Szczepan Tomasza 1888 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Korczyński Jan Antoniego 1875 Łagry aspirant SW
st. strażnik Kosiński Bernard Jana 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Kowalczyk Jan Jana 1893 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Kowalewski Władysław Antoniego 1896 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Kowalski Stanisław Szczepana 1890 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Kozielewski Wacław Jana 1893 na Białorusi aspirant SW
st. strażnik Kozłowski Jerzy Stanisława 1904 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Krawczyk Leon Konstantego 1909 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Kucharski Paweł Walentego 1898 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Latek Marian Firmin Piotra 1903 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Lubiak Witold Bolesława 1905 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Łubiński Władysław b/d 0 na Białorusi aspirant SW
st. strażnik Majsterkiewicz Bolesław Jana 1897 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Majsterkiewicz Mieczysław Jana 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Marczewski Piotr Piotra 1890 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Mejer Edmund Józefa 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Michniewski Konstanty Pawła 1882 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Mieczyński Józef Feliksa 1897 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Milewski Jan Dionizego 1909 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Mrówczyński Władysław Wawrzyńca 1895 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Murawiński Jan Karola 1908 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Nalewajko Karol Kazimierza 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Ogrodnik Marcin Walentego 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Oleszkiewicz Władysław Szymona 1898 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Paderewski Józef Franciszka 1902 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Palica Mateusz Wincentego 1888 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Patkowski Tomasz Władysława 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Pendrak Franciszek Józefa 1886 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Pęcherek Stanisław Jana 1905 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Pielech Maciej Michała 1905 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Pociecha Józef Marcina 1898 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Pozorski Franciszek Augustyna 1897 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Prokop Gabriel Jakuba 1899 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Przybylski Szczepan Wawrzyńca 1899 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Regulski Władysław Władysława 1908 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Rogowski Wacław Piotra 1910 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Rojek Władysław Józefa 1898 na Białorusi aspirant SW
st. strażnik Ruczyński Władysław Antoniego 1888 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Sentkowski Roman Michaliny 1887 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Sierakowski Michał Wojciecha 1889 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Skindzier Czesław Wincentego 1911 Katyń aspirant SW
st. strażnik Smierzchała Jakub Jakuba 1898 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Stachlewski Ignacy Franciszka 1903 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Stankiewicz Michał Andrzeja 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Stążka Karol Michała 1894 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Stepanow Antoni Aleksandra 1901 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Szymański Jan Antoniego 1894 na Białorusi aspirant SW
st. strażnik Talaska Bolesław Józefa 1900 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Tomaszewski Władysław Kazimierza 1895 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Urbańczyk Józef Konrad Pawła 1897 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Walszewski Franciszek Józefa 1894 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Wesołowski Julian Karola 1897 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Widawski Jan Szymona 1902 na Ukrainie aspirant SW
st. strażnik Wiktor Antoni Józefa 1903 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Wojciechowski Marian Franciszka 1914 Katyń aspirant SW
st. strażnik Wolny Ignacy Ignacego 1893 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Woszczyk Henryk Pawła 1903 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Woźniak Stanisław Jana 1891 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Zarzycki Stanisław Wawrzyńca 1901 Miednoje aspirant SW
st. strażnik Żygadło Józef Franciszka 1893 Miednoje aspirant SW