Idą Święta

Tak, tak - to już 18 lat...

Dzięki Państwa hojności i zaangazowaniu pomagamy Rodzinnym Domom Dziecka. Na płycie Idą Święta 4 znajdą Państwo piękne, czasem bardzo zaskakujące duety. Jak co roku, Karp przemówi ludzkim głosem, a Kuba Strzyczkowski zabierze nas w świat wzruszeń podczas swoich piątkowych licytacji. Nie zapominajmy o dzieciach z Rodzinnych Domów Dziecka, bo przecież ... Idą Święta!

W zeszłym roku w ciągu wszystkich piątkowych aukcji oraz sobotniej aukcji w programie Myśliwiecka 3/5/7 zebraliśmy ponad 700 000 zł!

Całkowity dochód ze sprzedaży płyty Idą Święta 4 oraz z licytacji przedmiotów przekażemy na Fundusz Edukacyjny Fundacji Świętego Mikołaja dla Rodzinnych Domów Dziecka.

W najbliższy piątek, 14 stycznia, w popołudniowym „Zapraszamy do Trójki” (16.00-19.00) nastąpi podsumowanie akcji "Idą Święta" i odbędzie się specjalna aukcja .

  • Płyta Idą Święta 4
  • listen 01. Na całej połaci śniegwykonawcy: Magda Umer i Wojciech Mann
  • listen 02. Matka Boża na osiołkuwykonawcy: Antonina Krzysztoń i Stanisław Soyka
  • listen 03. Pod niebem cudówwykonawcy: Adam Nowak i Andrzej Jagodziński
  • listen 04. Piosenki tej słuchajciewykonawcy: Aga Zaryan i Grzegorz Turnau
  • listen 05. F-1wykonawcy: Muniek Staszczyk i Wojciech Waglewski
  • listen 06. Karp 2010wykonawcy: Artur Andrus, Piotr Baron, Krystian Hanke, Piotr Kaczkowski, Małgorzata Maliborska, Wojciech Mann, Justyna Mączka, Beata Michniewicz, Marek Niedźwiecki, Marcin Łukawski, Małgorzata Spór, Kuba Strzyczkowski, Agnieszka Szydłowska, Halina Wachowicz, Anna Zaleśna.

PARTNER AKCJI IDĄ ŚWIĘTA 2010

*Operatorzy Plus, Sami Swoi, Era, Heyah, Orange i Play zrzekli się dochodu z połączeń, dzięki czemu całe 5 zł z każdego smsa trafi do dzieci z rodzinnych domów dziecka."