Idą Święta 2007

Wszystkie Rodzinne Domy Dziecka zapraszamy do zapoznania się ze zmianami regulaminu i wniosków - pliki te do pobrania poniżej i w dziale cel akcji


To pierwsza taka akcja Trójki. Nauczeni wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu i nagłaśnianiu projektów charytatywnych, w tym roku, specjalnie na święta stworzyliśmy akcję pomocy Rodzinnym Domom Dziecka. W ten wyjątkowy czas szczególnie Dzieciom należy się więcej ciepła i spełnionych marzeń. Trójka, jak co roku od piętnastu lat przeprowadzi na antenie licytacje na rzecz Rodzinnych Domów Dziecka, specjalną sprzedaż choinek oraz przedstawi serię reportaży tematycznych. Ta płyta, która od końca listopada mają państwo okazję kupić również przyczynia się do pomocy Rodzinnym Domom Dziecka, dochód z jej sprzedaży zasila konto akcji.

W tym roku szczególnie istotny wydaje się nam cel edukacyjny. Chcemy, aby każde Dziecko mogło zmierzyć się z ogromem wiedzy i nowymi doświadczeniami. Żeby tak się stało należy wyrównać szanse w dziedzinie edukacji. Mamy nadzieję, że akcja “Idą Święta” osiągnie ten cel. Zachęcamy Państwa do śledzenia licytacji Kuby Strzyczkowskiego, uczestniczenia w Trójkowych wydarzeniach świątecznych oraz wspierania idei pomocy Dzieciom. “Idą Święta”.

Pozwólmy by zagościły u każdego. Idą Święta… Bardzo Państwu dziękuję, za udział w akcji Trójki “Idą Święta”. Pomagamy w ten sposób Rodzinnym Domom Dziecka. Życzę Państwu, pogodnego nastroju, wspaniałych świąt i spełnienia wszelkich marzeń w Nowym Roku. Niech rok 2008 będzie w Państwa życiu rokiem pełnym radosnych przygód, dobrych niespodzianek i miłości.

Wszystkiego najlepszego z wyrazami przyjaźni Krzysztof Skowroński


To jest numer konta Akcji, na który przekazywane są środki z licytacji oraz pozostałe darowizny:
Volkswagen Bank Polska nr 37 2130 0004 2001 0299 9993 0002.


Te stacje Orlen zapraszają Państwa do zakupu płyt „Idą Święta”


Trójkowe Obrazki Dzwiękowe

wniosek o dotacje
regulamin

Partnerzy:
Patroni: